4 лип. 2015

ПАЛОМНИЦТВО УЧНІВ ЗИМНЕНСЬКОГО НВК ДО СВЯТИНЬ КИЄВА

2-3 липня 2015 року за сприяння настоятельниці Святогорського Успенського Зимненського ставропігійного жіночого монастиря ігуменії Стефани учні Зимненського НВК разом з священниками монастиря Валентином та Євгенієм і дияконом Володимиром здійснили паломницьку поїздку до святинь м. Києва.
2 лип. 2015

Районний туристично-відпочинковий зліт обдарованої учнівської молоді Волині "Юність"

27 червня піснями, девізами, та яскравим флешмобом завершився районний туристично-відпочинковий зліт обдарованої учнівської молоді Волині "Юність" на теренах Володимир-Волинського району, під час роботи якого більше вісімдесяти дітей зі шкіл району мали можливість позмагатися між собою у туристичних та спортивних змаганнях, попрацювати спільно в гуртках і просто провести час із новими друзями.
10 черв. 2015

Навчальна практика ліцеїстів І курсу

Традиційна навчальна практика десятикласників була спрямована на ознайомлення із можливостями продовження освіти у навчальних закладах Волині та спектром професій, в опануванні яких допоможуть знання, здобуті під час навчання на біотехнологічному та інформаційно – технологічному профілях ліцею.
29 трав. 2015

Останній дзвінок

Промайнув ще один навчальний рік. Настала хвилююча мить свята Останнього дзвоника.
21 трав. 2015

День вишиванки - 2015

21 травня 2015 року в Зимненському НВК відбувся День вишиванки.
19 трав. 2015

День цивільного захисту

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 19 травня у Зимненському НВК відбувся День цивільного захисту.

Ліцеїст – 2015

18 травня було підведено підсумки конкурсу "Ліцеїст – 2015"

Конкурс – захист наукових робіт

14 травня відбувся конкурс – захист наукових робіт ліцеїстів 11 класу

Українознавчий конкурс "Соняшник"

14 учнів нашої школи (2, 4, 5, 6, 7 класів) були учасниками українознавчого конкурсу «Соняшник».
8 трав. 2015

Деньпам’яті та примирення

8 травня 2015 року учні та вчителі Зимненського НВК взяли участь у Дні пам’яті та примирення.

17 трав. 2017
Конкурс "Ліцеїст - 2017"
15 травня у нашій школі підбито підсумки конкурсу «Ліцеїст – 2017».
14 бер. 2017
25 років Ігуменства настоятельки Зимненського жіночого монастиря ігумені Стефани
21 лют. 2017
ІІ Зимова школа бізнесу Луцького НТУ
Ліцеїсти Зимненського НВК були запрошені до участі в роботі ІІ Зимової школи бізнесу, що працювала на базі Луцького національного технічного університету.